Rezultati

V športu nimam želja, imam cilje. Dokler kot športnik dosegam zastavljene cilje v sezoni, sem na dobri poti, da dosežem svoj ultimativni cilj športne kariere.

2020

Triatlon

KategorijaAbsolutno
29. 08. 2020SLOSprint kronometer Ljubljana1.4.
20. 09. 2019SLOTriatlon olimpic Bled1.3.

Slovenski pokal TZS: 1. mesto

Akvatlon

KategorijaAbsolutno
06. 09. 2020SLODržavno prvenstvo v akvatlonu Brestanica2.10.

2019

Triatlon

KategorijaAbsolutno
06. 10. 2019TURETU Evropski mladinski pokal Alanaya28.
22. 09. 2019SRBETU Evropski mladinski pokal Beograd12.
07. 09. 2019SLOETU Evropski mladinski pokal Bled17.
25. 08. 2019ROUETU Evropski mladinski pokal Tulcea6.
18. 08. 2019SVKETU Evropski mladinski pokal Zilina38.
04. 08. 2019CZEETU Evropski mladinski pokal Tabor19.
07. 07. 2019MKDETU Evropski mladinski pokal Ohrid10.
18. 05. 2019POLETU Evropski mladinski pokal Olsztyn12.
12. 05. 2019SLOSlo pokal triatlon Ptuj1.2.

Skupna uvrstitev ETU Evropski mladinski pokal: 33. mesto

Slovenski super pokal TZS: 4. mesto

Duatlon

KategorijaAbsolutno
27. 04. 2019SLODržavno prvenstvo v duatlonu1.4.
06. 04. 2019SLODuatlon Ribnica1.4.

2018

Triatlon

KategorijaAbsolutno
08. 10. 2018ARGOlimpijske igre mladih Buenos Aires19.
15. 09. 2018MKDBalkansko prvenstvo Ohrid2.
09. 09. 2018CROETU Evropski mladinski pokal Zagreb34.
01. 09. 2018GREETU Evropsko prvenstvo za mlajše mladince Loutraki39.
30. 08. 2018GREETU Evropsko prvenstvo za mlajše mladince Loutraki13. (P)
12. 08. 2018LATETU Evropski mladinski pokal Riga6.
20. 07. 2018ESTETU Evropsko prvenstvo za mlajše mladince Tartu29.
07. 07. 2018ESPKvalifikacije za Olimpijske igre mladih Banyoles12.14.
24. 06. 2018SLOTriatlon Kamnik1.2.
16. 06. 2018AUTETU Evropski mladinski pokal Kitzbühel17.
09. 06. 2018SLODržavno prvenstvo v triatlonu Kočevje1.2.
03. 06. 2018UKRETU Evropski mladinski pokal Dnipro6.
20. 05. 2018ITATriatlon Salo di Garda1.2.
06. 05. 2018SLOTriatlon Ptuj1.1.
29. 04. 2018ITATriatlon Lignano1.8.
P - polfinale

Skupna uvrstitev ETU Evropski mladinski pokal: 8. mesto
Najboljši Slovenec
Najboljši v generaciji (letnik 2001) v Evropi

Slovenski super pokal TZS: 1. mesto

Mešane štafete

KategorijaAbsolutno
12. 10. 2018ARGOlimpijske igre mladih Buenos Aires5.
02. 09. 2018GREETU Evropsko prvenstvo za mlajše mladince Loutraki13.
22. 07. 2018ESTETU Evropsko prvenstvo za mlajše mladince Tartu14.
08. 07. 2018ESPKvalifikacije za Olimpijske igre mladih Banyoles20.

Duatlon, akvatlon, tek

KategorijaAbsolutno
27. 05. 2018SLODržavno prvenstvo v akvatlonu Rajhenburg1.1.
02. 05. 2018SLODržavno prvenstvo v duatlonu Logatec1.5.
17. 03. 2018SLO Državno prvenstvo v krosu Postojna4.

2017

Triatlon

KategorijaAbsolutno
10. 09. 2017CROETU Evropski mladinski pokal Zagreb11.
03. 09. 2017ROUETU Evropski mladinski pokal Tulcea9.
27. 08. 2017SLODržavno klubsko prvenstvo v triatlonu Ljubljana3. (E)2. (K)
19. 08. 2017SUIETU Evropski mladinski pokal Lozana52.
30. 07. 2017CZEETU Evropski mladinski pokal Tabor28.
15. 07. 2017LTUETU Evropsko prvenstvo za mlajše mladince Panevezys21.
13. 07. 2017LTUETU Evropsko prvenstvo za mlajše mladince Panevezys9. (P)
24. 06. 2017SLOETU Evropski mladinski pokal Bled9.
10. 06. 2017SLODržavno prvenstvo v triatlonu Kočevje1.7.
04. 06. 2017CROTriatlon Rab1.2.
21. 05. 2017ITATriatlon Manerba del Garda1.8.
07. 05. 2017SLOTriatlon Ptuj1.6.
29. 04. 2017ITATriatlon Lignano1.11.
P - polfinale, E - ekipno, K - klub

Skupna uvrstitev ETU Evropski mladinski pokal: 17. mesto
Drugi najboljši Slovenec
Najboljši v generaciji (letnik 2001) v Evropi

Skupna uvrstitev Pokal TZS triatlon: 3. mesto v kategoriji

Duatlon, akvatlon, tek

KategorijaAbsolutno
09. 05. 2017SLOŠolsko posamično tekmovanje v atletiki - 2000 m3.
02. 05. 2017SLODuatlon Logatec1.9.
08. 04. 2017SLODržavno prvenstvo v duatlonu Ribnica1.8.